Dzień Babci i Dziadka. Kilka przydatnych porad, które ułatwią Ci wybór prezentu – Wszystko z tektury
Strona główna News Dzień Babci i Dziadka. Kilka przydatnych porad, które ułatwią Ci wybór prezentu

Dzień Babci i Dziadka. Kilka przydatnych porad, które ułatwią Ci wybór prezentu

by admin
3 minuty read

Dni te są tak wyjątkowe – bo dzięki naszej tradycji – nie skupiają się na drogich, hucznych prezentach, ale na okazaniu szacunku, wdzięczności i respektu naszym babciom i dziadkom – za lata doświadczeń i poświęceń – zarówno dla rodziny, jak i społeczeństwa – gdyż nie możemy zapomnieć o ciężkich czasach – w jakich przyszło im żyć… Dlatego, to cudowne – że w przedszkolach i szkołach – co roku poświęcony jest czas na dziecięce przedstawienia i piosenki, śpiewane przez wnuczki i wnuków.

Właśnie ten czas i uwaga – ofiarowane przez najbliższych jest najcenniejszy – tak cieszy i wzrusza… Zastanawiacie się, co poza życzeniami, uśmiechami można podarować najlepszym na świecie dziadkom?  Sprawdź, nasze propozycje na prezenty- jakie przygotowaliśmy z tej okazji. To często tzw. bazy pod finalny, indywidualny prezent.

Są wykonane z najlepszych, naturalnych materiałówręcznie tworzone, wraz z oryginalną dedykacją, życzeniami w formie graweru, lub indywidualną grafiką. Nasze drewniane propozycje szczególnie cenią i uwielbiają dzieci oraz osoby kreatywne, które za pomocą techniki decoupage i scrapbookingu – tworzą z nich niepowtarzalne dzieła. A nasze akcesoria ze sklejki to swoista drewniana kolorowanka, są bezpiecznie wyprofilowane – idealne do malowania farbami nawet kredkami lub wyklejania!

Pewnie słyszeliście to już milion razy, ale to jedno się nie zmienia – dziadkowie najbardziej ucieszą się ze skromnych, własnoręcznie wykonanych i personalizowanych prezentów – dlatego nasze unikatowe, nienachalne podarunki od lat zachwycają najukochańszych

Leave a Comment

KONTAKT

INFORMACJE

KATEGORIE

SOCIAL MEDIA

EcoProjects Cardboard

NIP 537 266 43 02

Ul. Wierzbowa 26

21-550 Terespol

Tel. 504 895 112

biuro@wszystkoztektury.pl

Copyright @2022  All Right Reserved – Designed and Developed by Wszystkoztektury