Zwroty i reklamacje – Wszystko z tektury

Zwroty i reklamacje

by admin

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 14-dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy wypełnić poniższy formularz oraz przesłać go drogą mailową na adres: ecoprojects.office@gmail.com

Otrzymany towar należy niezwłocznie zwrócić wybraną przez siebie formą przesyłek na adres: EcoProjects Pass 1 05-870 Pass

Lub do paczkomatu o nazwie:  XPS01M znajdującego się przy ul. Pass 1, 05-870 Pass

Odstąpienie od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy, wynikającego z przysługującego 14 dniowego prawa do odstąpienia od umowy, zostaną dla Państwa zwrócone środki na podane w formularzu konto bankowe, odliczając koszty przesyłki, niezwłocznie lub nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymany został mail z formularzem odstąpienia od umowy. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

formularz zwrotu.doc

formularz zwrotu.pdf

Reklamacje

Konsument ma prawo zgłosić sprzedającemu reklamację produktu wynikającą z wad lub niekompletnego towaru. Na zgłoszenie reklamacji dla konsumenta przysługuje 3-dniowy okres od otrzymania przesyłki. W celu zgłoszenia reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny podany poniżej oraz przesłać go na adres mailowy: ecoprojects.office@gmail.com Dział reklamacji niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu rozwiązania zaistniałego problemu. 

formularz_reklamacji.doc

formularz_reklamacji.pdf

KONTAKT

INFORMACJE

KATEGORIE

SOCIAL MEDIA

EcoProjects Cardboard

NIP 537 266 43 02

Ul. Wierzbowa 26

21-550 Terespol

Tel. 504 895 112

biuro@wszystkoztektury.pl

Copyright @2022  All Right Reserved – Designed and Developed by Wszystkoztektury